ČESKY
ČeskyEnglishItaliano
valníková vozidla
chladírenská vozidla
chladírenské návěsy
plachtová vozidla

Autodoprava Turnov - DOVOSSTRANS

Jiří Lednej, na základě dlouhodobých zkušeností v oblasti dopravy, opravárenské činnosti a spedice založil v roce 1991 firmu Jiří Lednej - DOVOSSTRANS v Turnově a o 13 let později v roce 2004 založil další  právnickou firmu DOVOSSTRANS s.r.o. se stejným zaměřením pro mezinárodní a vnitrostátní kamionovou dopravu a spedici vlastními ekologickými vozidly EURO 5 a EURO 6  s chladírenskými a plachtovými návěsy, včetně sólo plachtových valníkových a chladírenských vozidel.

Firmy DOVOSSTRANS  sídlí v Turnově ve vlastním objektu s technickým vybavením a vhodnými skladovacími prostorami, zabývající  se hlavně mezinárodní i vnitrostátní dopravou, skladováním a spedicí pro vytěžování vlastních a cizích vozidel.

Své zkušenosti získaly především v náročných přepravách pro severské státy a státy  bývalého Sovětského svazu, včetně jeho nejvýchodnější části i humanitárními přepravami do států bývalé Jugoslávie v době jejich válečného konfliktu.

Od roku 1996 se postupně všechny přepravy orientovaly na západ a sever Evropy, s největším objemem přeprav pro Velkou Británii.

Již od  roku 2001 řešíme kompletní náklady, lehké i těžké exporty a importy, celovozové i částečné náklady z více míst,  plachtovými a  chladírenskými návěsy a to převážně do Itálie a z Itálie, Francie, Španělska a Portugalska a případně i do ostatních evropských států.

Nabídka autodopravy - DOVOSSTRANS Turnov

 • Tahače: Daf, Scania
 • Návěsy
  • 13.6m Schwarzmüller s třístranným shrnováním d 13.60m, š 2.48m, v 2.80m /34 Ewp-25t) - STANDARD
  • 13.6m Schwarzmuller s třístranným shrnováním d 13.60m, š 2.48m, v 3.00m /34 Ewp-25t) - LOWDECK
  • 13.6m Schwarzmuller s třístranným shrnováním d 13.60m, š 2.48m, v 2.80m /34 Ewp-25t) -  MULDA
 • Valníková vozidla
  • DAF - d 8.10m š 2.48m v 2.80m - 20 Ewp - 10t - STANDARD
  • SCANIA - d 9m, š 2.48, v 3m - 23 Ewp – 14t - LOWDECK
 • Chladírenské / mrazírenské vozy
  • 13.6m š 2.48m, v 2.70m 33p výměnnou, PŘÍČKA
  • Schwarzmuller, Scmitz + Termoking / Carrier

Spedice - zasilatelství, zprostředkovatelská činnost a skladování
Jezdíme převážně Itálii, ostatní země EU doplňkově

Úspěch firmy DOVOSSTRANS spočívá v základních principech a to je solidnost, přesnost a spokojenost zákazníka.

V roce 2015 naše společnost opět obdržela certifikát nejvyšší důvěryhodnosti s hodnocením AAA.
Certifikát potvrzuje spolehlivost, důvěryhodnost a minimální rizikovost spolupráce s oceněnou firmou. Držitelé se stávají atraktivními obchodními partnery. Vzhledem ke stabilnímu finančnímu zdraví. Přísná kritéria hodnocení zaručují exkluzivitu společností, které mohou ocenění získat a potvrdit tak svou silnou pozici na trhu. Ocenění otevírá široké možnosti ke spolupráci na mezinárodních zakázkách či kontraktech, u kterých je důvěryhodnost klíčovým faktorem spolupráce.

Na certifikát s hodnocením A až AAA dosáhne pouze 0,6 % ekonomických subjektů působících v České republice. Hodnocení AAA může získat jen 0,09 % nejkvalitnějších společností.

Certifikát AAA

Naše certifikáty a hodnocení 

Certifikát AAA Certifikát AA Registr solventních firem

Zásady ochrany osobních dat společností  DOVOSSTRANS  s.r.o.

Vaše soukromí představuje důležitý faktor, k němuž naše společnost přihlíží při vývoji každého z našich produktů a služeb. Náš závazek je být transparentní a otevření. Tyto Zásady ochrany soukromí obecně vysvětlují,  jak získáváme informace o vás a co s těmito informacemi po jejich získání děláme.

Osobní údaje

Pro nás „osobní údaje” znamenají informace, které vás identifikují, jako jsou vaše jméno nebo e-mailová adresa.

Pokud uchováváme vaše osobní údaje společně s neosobními, považujeme takovou kombinaci za osobní údaje. Pokud ze souboru dat odstraníme veškeré vaše osobní údaje, zbývající část představuje neosobní údaje. Všechny údaje, kterými o Vás disponujeme, slouží výhradně k co nejlepšímu zajištění Vašich zakázek nebo poskytování našich služeb

Získávání údajů o Vás

Údaje o vás získáváme:

 • když nám je přímo poskytnete (vizitky, telefonní a e-mailové kontakty, korespondence, osobní jednání)

 • automaticky prostřednictvím našich produktů a služeb v rámci zajišťování obchodních aktivit,

Když nám poskytnete své osobní údaje, budeme je používat způsoby, ke kterým jste nám poskytli svolení. Obecně vaše údaje používáme, aby nám pomohly nabízet vám a zlepšovat pro vás naše produkty a služby.

Ukládání a ochrana Vašich osobních údajů

Zavázali jsme se chránit vaše osobní údaje po jejich získání. Zavedli jsme fyzická, obchodní a technická bezpečnostní opatření. Pokud se navzdory našim snahám dozvíme o porušení zabezpečení, budeme vás informovat, abychom mohli přijmout vhodné nápravné kroky.

Vaše osobní údaje nechceme uchovávat po dobu delší než je nezbytná, takže si je ponecháváme jenom tak dlouho, abychom splnili účel, pro který jsme je získali. Když už je nepotřebujeme, přijímáme kroky k jejich likvidaci, pokud nejsme ze zákona povinni je uchovávat delší dobu.

Možná budeme potřebovat tyto zásady a naše oznámení změnit. Aktualizace budou zveřejněny online. Budete-li produkt či službu dále používat po datu účinnosti takových změn, bude to znamenat váš souhlas s takovými změnami. Abyste měli lepší přehled o verzích, datum účinnosti budeme uvádět v horní části stránky. 

Kontakt

Chcete-li navrhnout opravu v našich informacích, nebo máte otázky k naším zásadám ochrany osobních údajů, kontaktujte nás prosím na:

DOVOSSTRANS s.r.o

Sokolovská 377,  180 00 Praha 8

IČ: 26002736

Tel:  +420 731 155 511,  e-mal: l.holbikova@dovosstrans.cz

29.11.2022

Projekt výstavby fotovoltaické elektrárny "FVE DOVOSSTRANS s.r.o." je financován Evropskou unií - NextGenerationEU v rámci programu Ministerstva průmyslu a obchodu, Národní plán obnovy, aktivita Výstavba nových fotovoltaických zdrojů. Cílem projektu je vybudování vlastní fotovoltaické elektrárny o velikosti 99,645kWp bez akumulace sloužící pro vlastní spotřebu společnosti Dovosstrans s.r.o.. Za pomoci využití obnovitelných zdrojů dojde k optimalizaci zajištění elektrické energie pro podnikatelskou činnost

TOPlist
DOVOSSTRANS s.r.o.
Trávnice 680
511 01 Turnov
Telefon:
+420 481 312 525-6
Fax:
+420 481 322 916
E-mail:

info@dovosstrans.cz

2013 Created by M-Design, Publikační Systém Fantom PSF 3.5


Pracuji ...